Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. dowiedz się więcej

wymiana i zwroty

Jeśli zmienisz zdanie lub nie będziesz w pełni zadowolony ze swoich zakupów, możesz zwrócić lub wymienić nieużywany produkt w terminie do 14 dni od otrzymania towarów. By dokonać wymiany lub zwrotu, niezbędny będzie oryginał paragonu kasowego lub faktury VAT. Zwrot za niechciany towar zostanie dokonany w tej formie płatności elektronicznej.

Regulamin wymian lub zwrotów towarów:

 1. Postanowienia ogólne:
  1. Towary zakupione w sklepie internetowym tanikemping.pl, którego właścicielem jest firma "Maxus" mogą być zwracane lub wymieniane w terminie do 14 dni od daty otrzymania Towaru, bądź wymieniane po upływie tego terminu, z zastrzeżeniem warunków określonych w niniejszym Regulaminie.
  2. Podstawą dokonania wymiany i zwrotu towaru jest oryginał dowodu zakupu, czyli oryginał paragonu kasowego lub faktury VAT.
  3. Wymianie lub zwrotowi podlegają towary w stanie z momentu wydania ich Klientowi. Towary rozpakowane, towary bez oryginalnego opakowania oraz używane i akcesoria mogą być zwracane jedynie w przypadku, kiedy nie noszą śladów użytkowania przez Klienta. W takiej sytuacji firma "Maxus" zastrzega sobie prawo do potrącenia od oryginalnej wartości towaru kwoty, o którą zostanie pomniejszona cena artykułu niepełnowartościowego.
  4. W przypadku wymiany lub zwrotu artykułów zakupionych w czasie obowiązywania promocji, w pierwszej kolejności przyjmowane i rozliczane są zwroty artykułów zakupionych po cenie promocyjnej. Zwrot lub wymiana towaru zakupionego w ramach promocji oznacza rezygnację Klienta z udziału w tej promocji
  5. Ostateczną decyzję o przyjęciu zwrotu lub wymiany towaru podejmuje pracownik firmy "Maxus".
 2. Warunki rozliczenia finansowego zwrotu towarów:
  1. Refundacja należności za zwracany towar następuje w formie płatności przelewu internetowego.
  2. Refundacja należności za zwracany towar następuje tylko i wyłącznie po uprzednim dotarciu zwracanego przedmiotu do firmy "Maxus" oraz po oględzinach jego stanu.
 3. Warunki rozliczenia wymiany towarów:
  1. Po upływie 14 dni od daty doręczenia Towaru do Klienta, możliwa jest jedynie wymiana Towaru na inny.
  2. Towar podlegający wymianie odsyłany jest do firmy "Maxus" na koszt firmy, z zastrzeżeniem innych ustaleń drogą telefoniczną bądź mailową.
  3. Wymiana niechcianego towaru na inny następuje tylko i wyłącznie po uprzednim dotarciu wymienianego przedmiotu do firmy "Maxus" oraz po oględzinach jego stanu.
  4. W przypadku różnicy w cenie wymienianych towarów, firma "Maxus" zastrzega sobie prawo do obciążenia Klienta tą różnicą oraz dodatkowymi kosztami związanymi z nadaniem przesyłki, materiałami wykorzystanymi do wysyłki, itd.
 4. Postanowienia końcowe:
  1. Treść niniejszego Regulaminu jest dostępna na stronie internetowej tanikemping.pl .
  2. Zmiana warunków Regulaminu pozostanie bez wpływu na prawa i obowiązki Klienta nabyte przed wejściem w życie zmian Regulaminu. Zmienione warunki Regulaminu zostaną udostępnione na stronie internetowej tanikemping.pl .
 5. Warunki wymiany i zwrotu towarów obowiązują od dnia 26.02.2014 r.
 6. Zasady opisane w niniejszym Regulaminie nie stoją na przeszkodzie dochodzeniu przez Konsumenta roszczeń na podstawie ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej i zmianie kodeksu cywilnego (Dz.U.02.141.1176). Podstawą do ewentualnych reklamacji Towaru, które wynikają z niezgodności towaru z umową w rozumieniu ustawy wymienionej w zdaniu poprzedzającym, jest dowód zakupu towarów.

© TaniKemping.pl 2013

opracowanie i utrzymanie: CIACHOO.COM