Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. dowiedz się więcej

Firma sprzedaje pojazdy używane w systemie ratalnym.

Masz zły BIK? Jesteś w KRD? Pomożemy Ci uzyskać kredyt,
a ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Zobacz ofertę samochodów

Najczęściej zadawane pytania:

Czy mogę kupić samochód na raty z udziałem własnym w zakupie, mimo że wcześniej odmówiono mi kredytu w banku lub w przypadku, gdy zostałem wpisany do rejestru dłużników - BIK?

Możliwość zakupu samochodu na raty jest udzielana na podstawie systemu oceny zdolności kredytowej Klienta. Umożliwiamy spłatę zakupionego samochodu w ratach, które spełniają oczekiwania Klienta, i jednocześnie gwarantują, że Klient będzie mógł je spłacić.

Czy są jakieś dodatkowe opłaty oprócz tych, które są zawarte w umowie?

Nie. Oprócz opłat, które wymienione są w umowie i znane są Klientowi przed jej podpisaniem, MAXUS nie pobiera żadnych dodatkowych opłat.

Czym charakteryzuje się oferta MAXUS Raty bez BIKu bez Zaświadczeń?

MAXUS specjalizuje się w sprzedaży samochodów na raty, oferta skierowana jest do Klientów indywidualnych i osób prowadzących działalność gospodarczą. MAXUS oferuje możliwość spłaty w ratach tygodniowych. Klient spłaca raty przelewem na konto bankowe. Nasze umowy są szybko dostępne i bardzo wygodne. Do podpisania umowy nie są wymagani poręczyciele. Koszty zakupu samochodu są stałe i znane przed podpisaniem umowy przez Klienta. Firma nie stosuje żadnych ukrytych opłat.

Dlaczego MAXUS Raty bez BIKu bez Zaświadczeń?

MAXUS jest firmą, z której usług skorzystało już wiele osób. Klienci obdarzają nas zaufaniem, ponieważ rozumiemy ich sytuację i potrzebę posiadania własnego pojazdu, czy to do codziennego prywatnego użytku, czy też do prowadzenia działalności. Oferujemy naszym Klientom możliwość wyboru sposobu spłaty samochodu. Cotygodniowe raty mogą być płacone przelewem za miesiąc z góry lub też spłacane co tydzień przelewem na konto bankowe. Dbając o bezpieczeństwo Klientów, dodajemy do każdego kredytu ubezpieczenie, gwarantujące spłatę rat lub ich odroczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

Jaki samochód mogę zakupić na raty?

Naszym nowym Klientom oferujemy szybkie umowy sprzedaży bez zbędnych formalności. Za każdym razem oceniamy jednak obecną sytuację Klienta i pomagamy ustalić, czy wysokość raty jest odpowiednia dla jego możliwości finansowych. W celu określenia przykładowej wysokości raty spłaty, zapraszamy do wyboru konkretnego auta z naszej oferty.

Jakie dokumenty są wymagane przy zakupie auta na raty?

Do zawarcia umowy konieczne jest przedstawienie dowodu tożsamości, dokumentu poświadczającego dane adresowe oraz tylko w niektórych przypadkach, zaświadczenia o dochodach.

Jakie są koszty mojego auta na raty?

Koszty zależą od liczby tygodni, w ciągu których chcesz spłacić auto.

Jakie są warunki skorzystania z oferty?

Aby zakupić auto na raty należy spełnić odpowiednie warunki - być osobą pełnoletnią, posiadać stałe zameldowanie poświadczone wpisem w dowodzie osobistym oraz mieć stałe źródło dochodu (pensja, renta lub emerytura, dochód z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej, inne).

Kiedy rozpoczyna się spłata?

Do umowy zakupu otrzymujesz Harmonogram Spłat z podanymi cotygodniowymi datami wpłat. Pieniądze wpłacasz na konto MAXUS podane w Umowie. Spłata rozpoczyna się po 7 dniach od zawarcia umowy.

Znajomy mi powiedział, że nie jest pewny firmy MAXUS, bo to taka trochę nietypowa oferta sprzedaży samochodu na Raty bez BIKu bez Zaświadczeń - Co o tym sądzić?

Główna różnica pomiędzy nami, a innymi podobnymi firmami jest taka, że zawsze jesteśmy blisko naszych Klientów. Wierzymy w nich i ufamy im - nie są oni dla nas anonimowi oceniani według grubości ich portfela czy sukcesów, a więc znamy i rozumiemy ich codzienne potrzeby. Wiemy, że nasi Klienci to ludzie żyjący w pośpiechu, szukający szybkiego i dogodnego rozwiązania dla swoich potrzeb finansowych często w różnych, czasem mało przyjaznych, okolicznościach. Zakup auta na raty w MAXUS bez zbędnych formalności. Chcemy być dla naszych Klientów niezawodną firmą, na którą zawsze mogą liczyć.

© TaniKemping.pl 2013

opracowanie i utrzymanie: CIACHOO.COM